Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velice úspěšná sezóna stolního tenisu

30. 7. 2022

Oddíl stolního tenisu TJ Sokol Horní Lhota

Sezóna 2021/2022 byla pro nás nejúspěšnějším sportovním rokem v historii našeho oddílu. Družstvo A vyhrálo městský přebor 1. třídy a stalo se přeborníky města Ostravy. Na příští rok postupujeme do Krajského přeboru 2. třídy a budeme nejmenší obec, která tuto soutěž bude hrát. Příští rok se náš oddíl může těšit na soupeře jako je SKST Baník Havířov, TJ Ostrava KST, TTC Siko Orlová, TJ Slavoj Český Těšín nebo TTC Frýdlant.  Naše A družstvo se také přihlásilo do Českého poháru, kde v prvním kole porazili Bílovec. Ve druhém kole Vendryně utkání vzdala a Horní Lhota postoupila do třetího kola, kde famózně porazila Český Těšín. Čímž náš tým postupuje do 2. stupně Českého poháru, kde po červencovém losu můžeme narazit na jakýkoli divizní či ligový tým v naší republice. Neméně úspěšní jsme byli také s mládeží, kde se pravidelně zúčastňujeme okresních a krajských bodovacích turnajů.    V kategorii open do 21 let vyhrál bodovací turnaje Vojtěch Černý a druhý byl Lukáš Jurčík. V kategorii U 17 byl na prvním místě Lukáš Jurčík a druhý Vojtěch Černý. Účastnili jsme se také přeborů města Ostravy, kde v kategorii U11 nejmladších žáků se na třetím místě umístil Filip Žídek. V kategorii U15 starších žaček se na druhém místě umístila Eliška Křivá. Lukáš Jurčík pak 2x vyhrál 3. místo v kategorii U17 a U19. Přeborníky města Ostravy, ve dvoučlenných oddílových družstvech se stali Vojtěch Černý a Lukáš Jurčík. Pevně věříme, že i příští rok budeme stejně úspěšní a budeme hrdě reprezentovat  TJ Sokol Horní Lhota.

Za oddíl stolního tenisu

Zdeněk Černý

Prohlédněte si nové fotografie kliknutím na níže uvedený odkaz:

 

Náhledy fotografií ze složky Sezóna 2021/2022